Fitness a kardiozóna

Zveme Vás do atraktivního, moderně vybaveného fitness s aktivní kardio-zónou!

Fitness se nachází ve 2.patře sportovního centra SQUASH – HAŠTAL a je vybaveno 30 stroji Technogym s možností plynulého nastavení zátěže pomocí cihliček nebo kotoučů fixovaných jednoduchým a pochopitelným způsobem.
V případě potřeby je v dosahu obsluha, která je Vám vždy k dispozici radou event. ukázkou manipulace se stroji.
K dispozici jsou rovněž jednoruční činky od hmotností odpovídajícím cvičení pro začátečníky až po hmotnosti vysoce náročné přípravy specializovaných sportovců. Klasické strojní vybavení umožňuje plný kruhový trénink zahrnující všechny svalové partie.
Fitnes je rovněž vybaveno posilovacími lavicemi a strečinkovou zónou pro nezbytné protažení Vašeho těla.
Najdete zde i stroj pro posílení svalových partií a úponů pro rehabilitaci po problémech v kolením kloubu.
Kompletní vybavení stroji značky Technogym je zárukou kvalitní zátěžové techniky posilování nebo i jen intenzivního zvyšování vaší kondice.
Kardiotrenažéry typu pás, šlapky a kolo Vás uvítají v přístupové chodbě do fitness. Zahřát se zde můžete některém ze 6-ti trenažérů. Trenažéry Technogym mají funkci měření tepové frekvence tak, že splní požadavky začátečníků pro mírný kondiční trénink, ale i velmi náročné požadavky profesionálních sportovců. Ovládání je velmi jednoduché a pokryje širokou škálu Vašich požadavků.

Nezapomeňte své tělo odměnit za sportovní výkon a odpočiňte si v příjemné atmosféře fitness baru u naší recepce. Nabízíme zde velký výběr chlazených i nechlazených nápojů, čerstvě namíchaných iontových, proteinových a sacharidových koktejlů či energetických tyčinek. Na fitness baru si můžete zakoupit potravinové doplňky od firmy NUTREND. Výživu pro Váš trénink a kondiční i zátěžové cvičení zajišťuje stálý sponzor našich olympioniků.

Pojďte a zkuste, která z nabízených možností Vám sedne nejlépe !