Squash

 

Ve SQUASH centru HAŠTAL je celkem k dispozici 6 klimatizovaných kurtů, z nichž 5 je plně certifikováno Českou asociací squashe (ČASQ).

Stavebně je Squash Haštal uspořádán do tří pater. Suterén a první patro tvoří squashové centrum, v obou patrech jsou shodně k dispozici 3 kurty, recepce, prodej občerstvení, sportovní výživy a potřeb. V druhém patře se nachází fitness, kardiozóna, power plate studio a sauna.

Kurty v suterénu jsou v provedení Fiberesin. Suterén svou členitostí nabízí velmi vhodné zázemí pro pořádání turnajů. Díky účelnému ochozu lze z výšky sledovat hru na dvou kurtech a naplno si tak užít hru a povzbuzování. V prvním patře jsou kurty v provedení Hollman, navíc na dvou kurtech je možnost hry Wallyball a na jednom kurtu zcela jedinečně hry Badminton.

Squash centrum Haštal pořádá pravidelné turnaje pro začátečníky i pokročilé. Dále jsou zde průběžně pořádány soutěžní turnaje registrovaných hráčů v ČASQ v kategoriích A až D. Také zde každý měsíc v jednom z víkendů probíhá pověstná soutěž v rámci VAŠÍ ligy.

Squashové centrum svým zákazníkům nabízí širokou škálu trenérských služeb pro hráče všech úrovní. Squashové centrum Haštal externě spolupracuje nejen s bývalým trenérem české jedničky Kevinem Mularskim, ale dále například  s klubem Squash Stará Praha,  trenérem Martinem Gříbkem a jinými. Squash Haštal také podporuje školičku trenérky Lucie Luksové.

 

Sledujte  naše stránky a aktuální informace.