Novinky

Squash Haštal v rámci spolkové a sportovní přípravy otevřen

Názor spolku Squash Haštal ke zvládnutí pandemie čínského viru je takový, že jediný spolehlivý lety ověřený způsob jak čelit drtivé většině nemocí je zdravý životní styl. Ve zdravém životním stylu hraje dominantní roli pohyb a na ten se zaměřujeme. Vyřadit tuto mocnou zbraň jsme od začátku považovali za krátkozraké a hloupé. Nevíme o důkazu ani studii, že by na sportovištích docházelo ke zvýšenému riziku přenosu.

Skončením nouzové stavu jistě virus nezmizí a určitým způsobem většina zodpovědnosti přešla na občany a jejich přístup k věci. Plně se ztotožňujeme s tím, že i bez nařízení se musíme všichni chovat ohleduplně a zodpovědně. Vzhledem k výše uvedenému jsme se rozhodli naše sportovní centrum otevřít s režimovými opatřeními.

Vážení zákazníci v pondělí 28.9.2020 Státní svátek máme otevřeno 15:00 - 22:00

Vážení zákazníci, o letních svátcích máme otevřeno: 5.7.2020 9-21  6.7.2020 15-22

Dobrý den, 

Squash - Haštal sportovní centrum v srdci Prahy V obnoveném provozu máte k dispozici všech 6 kurtů squash, 2 squash kurty pro badminton, ping-pong, wallyball a fitness centrum. Můžete využít ONLINE rezervaci nebo zavolat na tel. 777311561 Využívat můžete také karty Multisport.

Dobrý den, 

dne 22.2.2020 jsem spustili naše nové webové stránky, které jsou pořád ve fázi příprav děkujeme za pochopení a těšíme se na viděnou na Haštalu.