Škola boje Praha

Nábor na Lekce Sebeobrany ve Škole Boje Praha! Připojte se k nám ve Squash Haštal Praha 1 - Bez ohledu na vaši fyzickou kondici či předchozí zkušenosti v bojových sportech, Škola Boje Praha vás vítá, aby jste se naučili, jak se efektivně bránit a jak se postavit slovním konfliktům i fyzickým střetům bez pravidel. 

 Od Slovních Konfliktů po Fyzický Boj bez Pravidel - Naše lekce jsou navrženy tak, aby vám poskytly dovednosti potřebné pro zvládnutí různých situací. Naučíme vás, jak správně komunikovat a zachovat klid v konfliktních situacích, stejně jako jak se účinně bránit, když vás někdo napadne.

Realistický a Bezpečný Přístup - Naše výuka je postavena na postupném a bezpečném přístupu, abyste mohli začít bez obav. Klíčovým aspektem našeho tréninku je realistický a efektivní přístup, takže to, co se naučíte, bude fungovat v reálných situacích. 

 Různorodý Trénink - Cvičíme ozbrojený i neozbrojený boj. Trénink zahrnuje cvičení ve dvojicích, práci na lapách, simulace scénářů, modelové situace, řízené sparingy a plně kontaktní sparingy, abyste měli možnost aplikovat a procvičovat naučené dovednosti. 

 Zastoupení Tří Světových Bojových Systémů - Jsme zástupci tří mezinárodních systémů – Urban Combatives, Armed Combat and Tactics a Libre Knife Fighting System 

 Přidejte se k Nám - Ať už hledáte způsob, jak zlepšit svou fyzickou kondici, zvýšit sebevědomí nebo se naučit sebeobraně, jsme tady, abychom vám pomohli dosáhnout vašich cílů. Navštivte naši webovou stránku www.skolabojepraha.cz pro více informací a přihlaste se ještě dnes!Škola Boje Praha | Boj holýma rukama i se zbraní | Haštalská 731/20, Old Town, Czechia